Skontaktuj się z nami Skontaktuj się z nami
Wstecz

WBS Warszawa i Dzielnica Wilanów działają razem! Podsumowanie września

2019-09-16

Wrzesień zawsze obfituje w wiele wydarzeń sportowych, ale tym razem działo się znacznie więcej!

Zaczęliśmy w sobotę 07.09.2019 od obchodów Healthy Day i urodzin Anny Lewandowskiej. Z tej okazji wzięlismy udział w treningu prowadzonym przez samą solenizantkę. Było ekstra!

Nie minęły 24 godziny, a my znów działaliśmy!
W niedzielę odbyły się Dni Wilanowa, na których oczywiście nie mogło nas zabraknąć. Nasze stoisko naprawdę pięknie sie prezentowało!
Po południu tego samego dnia wspieraliśmy fundację "Przyjaciele Szpitali Dziecięcych w Warszawie" biorąc udział w charytatywnym biegu na 10 kilometrów. Mimo deszczu i ciężkich warunków nikt nie miał wątpliwości, że było warto!

"Cięcie!"
We wrześniu mieliśmy również sporo telewizyjnych doświadczeń. Zawodnicy drużyny 2007 WBS Warszawa wzięli udział w progamie Liga Plus Extra. Skorzystali z okazji i podzielili się swoimi fachowymi opiniami z Andrzejem Twarowskim i Kazimierzem Węgrzynem.

Nie ustępowali im zawodnicy drużyny  WBS Warszawa 2011, którzy zagrali(!) w odcinku serialu telewizji Polsat! Nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać na rozdanie Oscarów!

Na koniec bardzo serdecznie zapraszamy na Event Sportowo-Dydaktyczny organizowany przez dzielnicę Wilanów. Nie może Was tam zabraknąć! 


Nie ma wątpliwości, że był to pracowity i emocjonujący miesiąc. Oby tak dalej!instagram
youtube
facebook