Skontaktuj się z nami Skontaktuj się z nami
2464
Polubień
800
Obserwujących
45
Wyjazdów
410
Zawodników
Akademia Piłkarska WBS Warszawa

Akademia Piłkarska
WBS Warszawa
Zasady

  1. Jesteśmy jedną drużyną
  2. Wygrywamy i przegrywamy razem
  3. Szanujemy się
  4. Cieszymy się grą
  5. Dajemy z siebie wszystko
  6. Możemy na siebie liczyć

Przyjemna atmosfera. Atrakcyjnie prowadzone zajecia. Polecam

Janusz S

My son loved the camp and as parents we are impressed by the club culture and approach to soccer training. It’s not often in Poland that coaches are very professional as well as kind and well mannered.

Elizabeth H

Polecam Akademie i Sponsora

Tadeusz H

Profesjonalizacja szkolenia.

Apolonia K

Świetna Akademia - polecam !!!!!

Justyna K

The Youngerz Athletic Foundation

Ashirafu I

The kids learn a lot for their life, a good cooperating team and your spirit can beat even stronger teams. And physically to move around a lot is the best you can achieve for them.

Michael L

Great people, full of passion and professionalism, dedicated to the cause of teaching young players teamwork, cooperation, communication and life in general! In addition, they have created a unique environment to build � skills, competitive spirit and the � of sport!!! That’s the way to go WBS!!!

Marcin D

Mega się gra XD

Piotr K

Wspaniała atmosfera, profesjonalni i oddani trenerzy, motywacja i duch walki fair play. Tu dzieci nie tylko uczą się grać w piłkę. WBS motywuje, kształtuje postawy, uczy zasad obowiązujących nie tylko w sporcie. Jestem mamą pięcioletniej piłarki która od roku bierze udział treningach. I z ogromnym zaufaniem do kadry, pozwoliłam dziecku wziąć w obozie piłkarskim w Mławie. Duma małego dziecka, że dało radę - bezcenna :). Dziękuję WBS! Dziękuję Pani Justyno!

Małgorzata I

I Love it. It's just amazing and wonderfull...!!!

Niccolo S

znam Akademie od momentu powstania. To co sie nie zmienia od lat i co ja osobiscie cenie najbardziej to podejscie trenerow i rodzicow ( rocznik 2006)przede wszystkim zabawa i fair play nie wynik za wszelka cene.

Monika T

Great! Very good staff working there

Giray D

Mam okazję współpracować z Akademią piłkarską WBS już od ponad 4 lat. Profesjonalne i przyjacielskie podejście managmentu i trenerów do mojej osoby, pozwala mi się poczuć jak część tej drużyny. Obserwując z boku wydarzenia na boisku (jak i poza nim), twierdzę, że podejście do zawodników jest naprawdę na najwyższym poziomie, co potwierdzają zawsze zadowolone i roześmiane twarze dzieci

Kamil G

Pełen profesjonalizm, wspaniale

Monika Z

Świetne miejsce dla dzieci

Kasia J.

Nie tylko chłopcy są zachwyceni trenerami ale dziewczynki też trenerkami (i rodzice też) . Bardzo dobrze przygotowana kadra a przy tym przesympatyczna. I chociaż mamy daleko i nawał zajęć to staramy się być chociaż raz w tygodniu. Super atmosfera. Polecam

Monika O.

Bardzo dobre podejście do uczestników. Dzieci brata są zachwyceni. Poziom europejski!

Paweł G.
instagram
youtube
facebook