Skontaktuj się z nami Skontaktuj się z nami
Wstecz

Pierwszy turniej bramkarski-duży sukces

2018-10-29

W niedzielę 28 października na terenie Akademii Piłkarskiej WBS Warszawa odbył się pierwszy turniej bramkarski w Warszawie. Mimo przeciętnej pogody wydarzenie zgromadziło ponad 17 bramkarzy i jeszcze więcej kibiców.

Wielką Bitwę Bramkarską możemy uznać za olbrzymi sukces. Turniej został rozegrany w 5 kategoriach wiekowych (2011,2009.2007, 2006 i 2005) i zgromadził wielu kibiców. Najmłodsi bramkarze mieli po zaledwie 9 lat, a najstarsi 14. Wiek nie przeszkadzał zrobić im jednak niesamowitego show podczas, którego popisywali się fenomenalnymi interwencjami, których nie powstydziłby się nawet Jerzy Dudek. Całe zawody obfitowały w piękne parady i atomowe uderzenia, niemalże "łamiące poprzeczki i słupki".

Wydarzenie było jeszcze bardziej wyjątkowe dzięki naszym sponsorom, którzy ufundowali wspaniałe nagrody w postaci pakietów sportowych i kuponów do sklepu sportowego oraz medali i pucharów dla każdego bramkarza. To dzięki 4keepers.pl oraz sport-active mieliśmy te świetne upominki.

Bardzo dziękujemy za przyjście i miło spędzony czas w ten niedzielny poranek. Na pytanie, które często słyszeliśmy od was przy wychodzeniu "kiedy następna edycja?" Odpowiadamy, że planujemy zorganizować ją w kwietniu.

BĘDZIECIE ???


instagram
youtube
facebook