Skontaktuj się z nami Skontaktuj się z nami
Wstecz

Pierwszy mecz naszych dziewczynek już tuż tuż!

2014-01-06

12. stycznia 2014 roku odbędzie się wyjątkowy turniej promujący piłkę nożna u kobiet. Nasza drużyna dziewczyn rozegra mecz otwarcia.

Nasze dziewczyny rozpoczynają nowy rok od kolejnego wyzwania. Poniżej przedstawiamy informacje na temat samego turnieju od organizatorów. Również serdecznie zapraszamy do kibicowania, czy nawet udziału!

I Amatorski Turniej Halowej Piłki Nożnej Kobiet „Polska piłka jest kobietą”

Fundacja Sportowa Polska oraz drużyna Diamonds United zapraszają na I Edycję Amatorskiego Turnieju Halowej Piłki Nożnej Kobiet „Polska piłka jest kobietą”, który odbędzie się 12 stycznia 2014 roku (niedziela) w Warszawie. Rozgrywki będą miały miejsce przy ulicy Polnej 7a (hala sportowa OSIR Śródmieście).

Nie ulega wątpliwości, że polska reprezentacja w piłce nożnej ostatnio nie ma czym się pochwalić. Wciąż narzekamy i narzekamy na naszych piłkarzy, nie dostrzegając sukcesów polskich piłkarek. Tak, owszem, mamy również piłkarki, które w tej dyscyplinie zdają się radzić sobie lepiej niż mężczyźni. W Polsce panuje przekonanie, że świat futbolu zarezerwowany jest wyłącznie dla mężczyzn, a my chcemy to zmienić.

W Polsce mamy już reprezentację kobiet, mamy też trzy klasy rozgrywkowe. Ponadto, od 1985 roku organizowany jest także Puchar Polski kobiet w piłce nożnej. Nasz turniej ma na celu stworzenie miejsca dla kobiet chcących grać w piłkę amatorsko, z pasji czy choćby dla przyjemności. PRZYJDŹCIE I PRZEKONAJCIE SIĘ, ŻE POLSKA PIŁKA JEST KOBIETĄ!

instagram
youtube
facebook