Skontaktuj się z nami Skontaktuj się z nami
Wstecz

Mikołajkowy Trening Integracyjny w sobotę 07.12.2013

2013-12-03

W sobotę 07.12.2013 r. w hali sportowej przy ul. Kolegiackiej odbędzie się Mikołajkowy Trening Integracyjny!

Już w najbliższą sobotę zapraszamy Wszystkich Państwa, zawodników, przyjaciół naszej szkoły, pasjonatów piłki nożnej oraz dobrej zabawy na nasz wyjątkowy trening.

Trening rozpocznie się o godz.10:00, a zakończy ok 13:00.

Trening odbędzie się na hali przy ul. Kolegiackiej (wejście na halę sportową od strony ul. Kolegiackiej -prawa furtka z literą "G")

Zawodnicy powinni ze sobą zabrać:

  1. strój sportowy Akademii Piłkarskiej jeśli posiadają - ten strój zapewnia komfort oraz prawidłową higienę podczas treningu. Ponadto dzieci mogą czuć się i wystąpić jak prawdziwa drużyna!
  2. ochraniacze piłkarskie - dzięki ochraniaczom zostaje dzieciom zapewniona dodatkowa ochrona podnosząca ich bezpieczeństwo podczas ćwiczeń
  3. wodę niegazowaną - uzupełnianie płynów jest szczególnie istotne podczas wysiłku fizycznego. Nasi trenerzy czuwają, aby trening zawierał przerwy na picie w odpowiednim momencie treningu. Ważne, aby dzieci piły wodę niegazowaną, a nie napoje słodzone, energetyczne lub soki w trakcie wysiłku
  4. płaskie obuwie na halę sportową - płaskie obuwie daje naszym zawodnikom odpowiednią przyczepność na boisku, co pozwala im na właściwe wykonywanie ćwiczeń oraz podnosi ich bezpieczeństwo
  5. własną piłkę - dzieci w naszej Akademii są już od samego początku przyzwyczajane do dbałości o własny sprzęt.Ponadto wiele ćwiczeń wymaga, aby każdy uczestnik mógł je wykonać na własnej piłce (a nie np. w parach)
Trening w sobotę będzie urozmaicony dodatkowo muzyką oraz wyjątkowym konkursem. Wszystkie dzieci, które się pojawią w sobotę będą miały okazję strzelić bramkę Świętemu Mikołajowi. Przewidziane są również nagrody!

Rodziców zapraszamy do przyniesienia własnych wypieków, aby przyczynić się do naszej świątecznej imprezy nie tylko obecnością, ale również kulinarnym talentem.

Do zobaczenia w sobotę!

instagram
youtube
facebook