Skontaktuj się z nami Skontaktuj się z nami
Wstecz

Christmas Party 2018

2018-12-10

Mnóstwo uśmiechu, radości, zabawy, sportowych emocji i atrakcji. W skrócie Christmas Party 2018. Jak nasza coroczna impreza wyglądała w tym roku?

Christmas Party to szczególny dzień podkreślony na żółto w kalendarzu każdego zawodnika Akademii Piłkarskiej WBS Warszawa. W końcu nie ma nic lepszego niż wspólne granie w wielkim świątecznym turnieju z kolegami i koleżankami. 

W sobotni poranek odbyły się zawody dla roczników 2011-2008. Na brak emocji nie można było narzekać, a goli padało więcej niż w meczach hokejowych. Dzieci strzelały też karne świętym mikołajom, którzy mimo szczerych chęci obronienia, często wyciągali pilki z siatki. Za świetną postawę i udział w światęcznych zawodach wszyscy dostali pamiątkową bransoletkę WBS Warszawa.

Po południu natomiast odbył się turniej seniorów. Pięć mocnych drużyn rywalizowało o trofeum, a gra stała na wysokim piłkarskim poziomie. W tym roku po puchar sięgnęła drużyna Champions Marriott, która w ostatnim meczu zwyciężyła z drużyną trenerów WBS Warszawa 3:2. Na najniższym stopniu podium stanęło Alfa Trans, za nimi na czwartym miejscu była drużyna Parents Team Lewandowski, a piąta lokata przypadła Parents Team Glik. Wszystkim drużynom bardzo dziękujemy za udział i zapraszamy ponownie! 

Tym razem atrakcji było jeszcze więcej ponieważ wydarzenie organizowaliśmy wspólnie ze szkołą Willy Brandt Schule i Akademią Muzyczną. Każdy kto tego dnia nas odwiedził czuł w powietrzu świąteczną atmosferę - mnóstwo pysznych wypieków, pięknych ozdób świątecznych, regionalnych potraw i wspaniały wieczorny koncert w wykonaniu uczniów naszej szkoły. 

Przez cały dzień zbieraliśmy też pieniądze na:
- Słoiki z Wilanowa dla Stasia 
- Centrum Rehabilitacji, Edukacji i Opieki dla Towarszystwa Przyjaciół dzieci HELENÓW
- Placówka Dziennej Opieki Nad Dzieckiem Warszawa-Praga
-Dom Pomocy Społecznej dla dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych w Mrągowie

Dziękujemy za okazaną pomoc i dobre serca w wspieraniu tych szczytnych inicjatyw.

Cieszymy się, że mogliśmy ponownie spędzić z wami ten wspaniały dzień i zapraszamy za rok!

TABELA TURNIEJU SENIORÓW
:

1. Champions Marriott - 9 pkt
2. WBS Warszawa Coach Team - 9 pkt
3. Alfa Trans - 6 pkt 
4. WBS Warszawa Parents Team Lewandowski - 4 pkt
5. WBS Warszawa Parents Team Glik - 1 pkt


instagram
youtube
facebook