Skontaktuj się z nami Skontaktuj się z nami
Wstecz

Borussia Dortmund w naszej Akademii!

2015-02-20

Piłkarskie wakacje na najwyższym poziomie! Już 27-31 lipca w naszej Akademii gościć będziemy Borussię Dortmund!

Nasza współpraca z utytułowanym niemieckim klubem nabiera wiatru w żagle!

Z ogromną przyjemnością pragniemy ogłosić, że w dniach 27-31.07 Akademia Piłkarska WBS jest współorganizatorem kursu piłkarskiego z Borussią Dortmund w Warszawie!

Przez pięć dni, od poniedziałku do piątku, uczestnicy kursu będą nie tylko pracować nad podstawowymi umiejętnościami piłkarskimi, takimi jak prowadzenie piłki, podania, zwody, przyjęcia czy strzały na bramkę, ale również będą ukierunkowywani na czerpanie przyjemności i radości z uprawiania piłki nożnej. Zwrócenie uwagi na aspekt pedagogiczno-socjalny poprzez prowadzenie różnorakich gier, quizów czy zabaw integracyjnych będzie również bardzo ważnym etapem kursu.

Na kurs może zapisać się każda piłkarka i każdy piłkarz bez względu na przynależność klubową!
Więcej szczegółów już wkrótce.

Szczególne podziękowania za pomoc przy realizacji tego projektu kierujemy do Zarządu Szkoły oraz Dyrekcji WBS oraz Urzędu Dzielnicy Wilanów.


By zarejestrować się na kurs kliknij w logo BVB:
a.png
 

Zapraszamy do zapoznania się z filmem promującym kurs piłkarski BVB w Warszawie:Na stronie internetowej Borussi Dortmund znajdą Państwu więcej informacji:
http://www.bvb.de/Der-BVB/Fussballschule/Aktionen/Polska/Polsko-Niemiecka-Szkola-Spotkan-i-Dialogu-im.-Willy-ego-Brandta-Warszawa-woj.-mazowieckie

instagram
youtube
facebook