Skontaktuj się z nami Skontaktuj się z nami
Wstecz

Berlin Cup 2019 juz za nami!

2019-11-14

W miniony weekend Akademia Piłkarska WBS Warszawa miała okazję po raz czwarty pojechać na turniej Berlin Cup. Dwa dni intensywnej rywalizacji w stolicy Niemiec przyniosły mnóstwo sportowych emocji i niezapomnianych wrażeń.

Na turniej pojechały cztery drużyny, łącznie 40 zawodników i 10 trenerów. Mieli okazję zwiedzić Stadion Olimpijski w Berlinie, Bramę Branderburską, podziwiać instalację artystyczną wystawioną z okazji 30-lecia obalenia Muru Berlińskiego oraz rozegrać sparingi z miejcowym rywalem Friedenauer TSC. Wszystkie drużyny wzięły też udział w turnieju z okazji upadku Muru Berlińskiego "Das Ereignis des 30. Gedenkturnier zum Mauerfall". Team 2012 wygrał rywalizację w swojej kategorii wiekowej, natomiast pozostałe trzy drużyny walczyły do samego końca. Co równie istotne, jako Akademia otrzymaliśmy nagrodę Fair Play.

Na wyjeździe uczciliśmy obchody 101-ej rocznicy odzyskania Niepodległości. 11 listopada nie mogło zabraknąć "Mazurka Dąbrowskiego"!

Po powrocie zawodnicy i trenerzy zostali przywitani przez wspaniałych kibiców, którzy powitali swoje dzieci jak na mistrzów przystało.

instagram
youtube
facebook