Skontaktuj się z nami Skontaktuj się z nami
Wstecz

Zgrupowanie z Borussią Dortmund i WBS Warszawa 2019 w Wilanowie!

2019-05-07

Za nami kolejna edycja piłkarskiego zgrupowania z Borussią Dortmund które mieliśmy przyjemność po raz czwarty gościć na terenie Kampusu Willy’ego Brandta oraz Centrum Sportu Wilanów!

 W ciągu pięciu intensywnych dni na wilanowskich boiskach pod okiem profesjonalnych trenerów z Dortmundu, których istotne wsparcie stanowili trenerzy Akademii Piłkarskiej WBS Warszawa edukowało się poprzez sport i dobrą zabawę ponad 80 dzieci z różnych części Mazowsza. Wśród nich tradycyjnie była piątka mieszkańców Wilanowa, którym udział w kursie umożliwił wilanowski ratusz.

Uczestnicy każdego dnia odbyli dwie sesje treningowe i zjedli zdrowy posiłek. Do ich dyspozycji była również woda i owoce. Każdego dnia przyszło im szkolić się w nowym temacie treningowym, miały miejsce też gry i zabawy integracyjne między wszystkimi zespołami jak i konkursy z nagrodami.

Jako klub partnerski Borussi Dortmund mieliśmy również okazję do warsztatów trenerskich, które zostały zorganizowane na obiektach campusu Willy’ego Brandta w postaci szkolenia wewnętrznego, które poprowadził Dyrektor Sportowy Akademii BVB w Polsce Michał Zioło. Dążąc do rozwoju młodzieżowego futbolu postanowiliśmy zaprosić trenerów z innych akademii piłkarskich z Wilanowa.

Jako Akademia Piłkarska WBS Warszawa chcemy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom, ich Rodzicom, sztabowi szkoleniowemu z Dortmundu, Dzielnicy Wilanów, Centrum Sportu Wilanów, naszym partnerom – firmom Alfa Transport, Szwajcarka, sponsorowi generalnemu , firmie CFE, hotelowi Marriott oraz Champions Sports Bar, szkole Willy'ego Brandta w Warszawie a także wszystkim pozostałym osobom zaangażowanym w ten projekt – to dzięki Wam każdy zawodnik kończył kurs z uśmiechem na twarzy!

Cieszymy się, że od blisko sześciu lat współpraca na linii Borussia Dortmund – Akademia Piłkarska WBS Warszawa jest budowana na fundamencie pełnym przyjaźni i współpracy.

instagram
youtube
facebook