Skontaktuj się z nami Skontaktuj się z nami
Wstecz

WBS i BVB na Majówkę

2018-04-17

Za dwa tygodnie zawitają do nas trenerzy BVB Evonik Fußballschule, którzy w dniach 02-06.05 wraz ze szkoleniowcami WBS-u przeprowadzą coroczny kurs piłkarski dla dzieci z całej Polski.

W majówkę na obiektach sportowych Akademii  WBS 88 młodych adeptów piłki nożnej będzie miało okazję potrenować ze szkoleniowcami jednej z najlepszych szkółek piłkarskich w Europie. Przez pięć dni, od środy do niedzieli będą podnosić swoje umiejętności poprzez profesjonalny trening sportowy oparty na konepcie Centrum Szkolenia Młodzieży Borussi Dortmund. Zawodnicy  nie tylko popracują nad podstawowymi czynnościami piłkarskimi, jak prowadzenie piłki, strzały, zwody czy podania, ale nauczą się również czerpać jeszcze większą przyjemność z  uprawiania piłki nożnej.
Poza fachowym treningiem piłkarskim organizatorzy przygotowali całą masę innych atrakcji: róznorakie gry, quizy, zabawy integracyjne, a także ekskluzywny komplet piłkarski marki PUMA oraz dyplomy, medale i bidony. Zawodnicy, którzy zaprezentują się najlepiej będą mieli szansę wyjechać na testy do Niemiec.
Współorganizatorami wydarzenia są Urząd Dzielnicy Wilanów oraz Centrum Sportu w Wilanowie.
Trwa ostatnie odliczanie 10..9..8..7.......
Do zobaczenia na murawie !


instagram
youtube
facebook