Skontaktuj się z nami Skontaktuj się z nami
Wstecz

Start nowego sezonu za 3,2,1 !

2018-08-27

Czas wrócić do gry, zaczynamy nowy sezon piłkarskich zmagań i wyzwań. By być jak najlepiej przygotowanym do rozgrywek nasi trenerzy wzięli udział w wewnętrznym szkoleniu sportowym i corocznym kursie pierwszej pomocy.

W sobotnie popołudnie trenerzy Akademii Piłkarskiej WBS wzięli udział w całodniowym kompleksowym szkoleniu organizacyjnym. Rano odbyli kurs z zakresu pierwszej pomocy, a po południu posłuchali kursokonferencji sportowej prowadzonej przez koordynatora sportowego Maćka Suszczyńskiego.

Dbając o jak najwyższe bezpieczeństwo zawodników kurs z pierwszej pomocy został przeprowadzony przez profesjonalną firmę Life Care Med. Ratownicy medyczni pokazali naszym trenerom jak zachować się w sytuacjach zagrażających życiu i zdrowiu zawodników, ze szczególnym uwzględnieniem zdarzeń boiskowych . Po szkoleniu każdy z uczestników otrzymał certyfikat potwierdzający nabyte umiejętności.

Następnie głos zabrał Maciek Suszczyński, który przekazał dużą dawkę informacji dzięki, której będziemy pracować jeszcze bardziej efektywnie i każdy zawodnik Akademii będzie się rozwijał wszechstronnie. Od tego sezonu będziemy kłaść większy nacisk na granie po ziemi, szukaniu kreatywnych rozwiązań na boisku i łamaniu schematów gry. Docelowo chcemy wykreować unikalny i przede wszystkim własny styl grania w piłkę nożną przez wszystkie drużyny Akademii Piłkarskiej WBS.

Cieszymy się, że mimo wolnego dnia trenerzy znależli czas, żeby wziąć udział w szkoleniu.

instagram
youtube
facebook