Skontaktuj się z nami Skontaktuj się z nami
Wstecz

Juniorcup 2018 - podsumowanie

2018-06-05

W dniach 29.05-03.06 wybraliśmy się za granicę aby wziąć udział w międzynarodowym turnieju piłki nożnej młodzieży „Juniorcup”.

Siedem zespołów Akademii Piłkarskiej WBS Warszawa przez trzy dni turniejowe w czterech różnych miastach podejmowały drużyny z całej Europy, w tym naprawdę uznane marki jak HSV Hamburg, Deportivo la Coruna czy Olympique Marsylia. Było sporo spotkań, ale jeszcze więcej uśmiechów i pozytywnych, sportowych emocji. Każdy wracał do Warszawy zmęczony, ale również bardzo zadowolony.

Wartym odnotowania faktem jest zajęcie przez Zespół 2007 drugiego miejsca na turnieju w Paderbornie – chłopcy zagrali naprawdę dobre zawody, a w finale zostawili serce na boisku.

Chcemy podziękować osobom zaangażowanym w ten projekt – Rodzicom zawodników, Zawodnikom, naszemu partnerowi, firmie logistycznej Alfa Transport wraz z ekipą kierowców i wszystkim innym. Chcemy również wspomnieć o naszym etatowym fotografie – Kamilu Guzie, który niestety nie mógł w tym roku wyruszyć z nami do Niemiec a którego świetnie zastąpił inny profesjonalista – Paweł Maul. Kamil – pozdrawiamy Cię serdecznie, Paweł – dobra robota!

instagram
youtube
facebook