Skontaktuj się z nami Skontaktuj się z nami
Wstecz

Duesseldorf Cup 2018

2018-05-14

W dniach 11-13 maja wzięliśmy udział w międzynarodowym turnieju w Erkrath, pod Duesseldorfem. Byliśmy jedyną polską drużyną grającą w tych zawodach.

W 47. prestiżowym C-Jugend Turnier graliśmy po raz pierwszy, ale nasi zawodnicy prezentowali się wspaniale. Po pierwszym dniu fazy grupowej prowadziliśmy w tabeli z dorobkiem 9 punktów, 13 bramkami strzelonymi i wszystkimi meczami wygranymi.

Z rozgrywek odpadliśmy w ćwierćfinale przegrywając z niemiecka ekipa JFV Viktoria Fulda 1:2. Mimo to z Duesseldrofu wyjeżdżaliśmy z pucharem za 5. lokatę. Dodatkowo organizatorzy przyznali nam nagrodę Fair Play za świetną organizację i profesjonalizm, który prezentowaliśmy zarówno na jak i poza boiskiem.

Projekt został zorganizowany we współpracy z m.st. Warszawa oraz miastem Duesseldorf. Z tek okazji podczas zwiedzania miasta przez WBS 2003, nasi zawodnicy wręczyli przedstawicielowi miasta list przygotowany specjalnie na te okazje dla Burmistrza Duesseldorfu przez Prezydent naszej stolicy Hannę Gronkiewicz-Waltz.

instagram
youtube
facebook