Skontaktuj się z nami Skontaktuj się z nami
Wstecz

CFE - nowym sponsorem głównym!

2018-08-21

21 sierpnia 2018 roku w należącym do naszego partnera - Hotelu Marriott, najwyżej położonym warszawskim lokalu Sky Barze Panorama, została podpisana umowa między CFE a Akademią Piłkarską WBS Warszawa. Na mocy tego porozumienia czołowa firma budowlana w Polsce uzyskała status „Sponsora Głównego" WBS Warszawa. Kontrakt będzie obowiązywał przez najbliższe 3 lata.

Bardzo się cieszę, że udało nam się podpisać umowę z firmą CFE. Jestem pewien, że dzięki temu porozumieniu zrobimy następny duży krok w kierunku realizacji naszych celów i zapewnimy jeszcze więcej jakości w naszym programie szkoleniowym. Współpraca na linii WBS Warszawa CFE pozwoli udoskonalić naszą ofertę, z której skorzystają wszyscy nasi zawodnicy. Jestem również szczęśliwy, że firma LOOS Centrum, której bardzo dużo zawdzięczamy pozostanie w gronie naszych partnerów. - skomentował General Manager Akademii Łukasz Sarbiewski

Na oficjalnej prezentacji koszulki był obecny Dyrektor Zarządzający CFE Bruno Lambrecht oraz prezes firmy LOOS Centrum Bernhard Morawietz. 

Logo firmy pojawi się na przedniej części wszystkich koszulek zawodników oraz sztabu trenerskiego, a także na bandach i tablicach sponsorskich. Zostanie również zamieszczone na stronie internetowej Akademii, a także na wszelkiego rodzaju zaproszeniach i korespondencji wychodzącej z Akademii.

CFE jako generalny wykonawca, należący do belgijskiego lidera – Grupy CFE, prężnie działa na polskim rynku budowlanym od ponad dwudziestu lat. Firma posiada bogate doświadczenie w realizacji projektów przemysłowych, mieszkaniowych, handlowo-usługowych oraz hotelarskich, wykorzystuje nowoczesne technologie i najwyższej jakości materiały.

Przez wszystkie lata swojej działalności w Polsce, firma zasłużenie zdobywała reputację profesjonalnej, rzetelnej i elastycznej, mającej na uwadze interesy klienta i szanującej swoich partnerów i podwykonawców. Podstawowe wartości takie jak szacunek, profesjonalizm, elastyczność, praca zespołowa i niezależność są tym, co wyróżnia CFE i co tworzy solidny fundament w kierunku jej dalszego rozwoju.

Dziękujemy CFE za zaufanie i liczymy na wspólną pomyślną przyszłość.

instagram
youtube
facebook